.Tercera Division: Group 6 - Spain | EarnBet
go top

Soccer Livescore - Live Scores, Soccer Results, Standings

UPCOMING MATCHES

HomeAway
2019-10-27
10:30San Juan ZaragozaValdefierro
11:00BanyolesReus Deportiu
11:00CE EuropaCastelldefels
11:00CE ManresaPeralada
11:00GranollersSantfeliuenc
11:00L HospitaletIgualada
11:00San Cristobal CPVilafranca
11:00Vilassar de MarUE Sants
15:00BreaAtletico Monzon
15:00CalamochaZaragoza B
15:00Villanueva CFCuarte
15:30Utebo FCTeruel
15:30UE FigueresCerdanyola
16:00TerrassaHorta
16:30Belchite 97Binefar
16:30RobresSarinena
17:00Huetor TajarMotril
17:00Malaga BMelilla CD
17:00ManchaJaen
17:00VelezAlmeria B
17:00Betis BSevilla FC C
17:00CD GerenaArcos CF
17:00CD UtreraAntoniano
17:00CeutaConil
17:00Cordoba BCiudad de Lucena
17:00LebrijanaCoria C.F.
17:00Los BarriosRota
17:00Puente GenilPozoblanco
17:00San RoqueEcija
17:00Xerez CDXerez D.F.C.
17:00AlcudiaMallorca B
17:00CollerenseConstancia
17:00EsporlesPlatges de Calvia
17:00FelanitxIbiza Islas Pitiusas
17:00FormenteraBinissalem
17:00LlosetenseFerriolense
17:00ManacorSoller
17:00PoblenseSan Rafael
17:00PortmanySanta Catalina Atletico
17:00SantanyiAndratx
17:00Atl. PasoLas Palmas C
17:00IbarraCD Marino
17:00La CuadraSD Tenisca
17:00MensajeroPanaderia
17:00San FernandoCD Buzanada
17:00TacoronteLanzarote
17:00TamaraceiteTenerife B
17:00Union GuimarUnion Viera
17:00VeraGran Tarajal
17:00Villa Santa BrigidaSanta Ursula
17:00CAP Ciudad de MurciaUCAM Murcia B
17:00Cartagena BLorca Deportiva
17:00Cartagena FCOlimpico de Totana
17:00Deportiva MineraMinerva
17:00EDMF ChurraPulpileno
17:00EG El Palmar CFPlus Ultra
17:00Lorca FCMazarron CF
17:00Mar MenorAguilas FC
17:00Real Murcia BMuleno
17:00UD Los GarresHuercal-Overa
17:00AceuchalValdivia
17:00ArroyoJerez CF
17:00AzuagaMoralo
17:00DiocesanoUP Plasencia
17:00Extremadura UD BCD Coria
17:00LlerenenseMontijo
17:00MiajadasCacereno
17:00OlivenzaCD Calamonte
17:00TrujilloFuente de Cantos
17:00VillanovenseRCP Valverdeno
17:00Beti KozkorAD San Juan
17:00Beti OnakCortes
17:00BurladesSubiza
17:00CD ArdoiTxantrea
17:00CD CorellanoCD Baztan
17:00CirboneroLourdes
17:00FontellasPena
17:00HuartePamplona
17:00MutilveraMurchante
17:00Pena AzagresaValle Egues
17:00AlfaroRiver Ebro
17:00Arosa SCPontellas
17:00AnguianoSD Logrones
17:00ArzuaOurense CF
17:00ArnedoVianes
17:00EstradenseBarco
17:00Calahorra BCDFC Calzada
17:00PaiosacoCD Choco
17:00CCD AlberitePradejon
17:00PolvorinDep. Fabril
17:00Logrones PromesasCalasancio
17:00PontesCompostela
17:00NaxaraComillas
17:00Racing Club VillalbesArenteiro
17:00OyonesaYague
17:00Rapido de BouzasSomozas
17:00VareaCasalarreina
17:00Silva SDAlondras
17:00VillegasBerceo
17:00UD OurenseBergantinos
17:00Basico UrracaReal Aviles
17:00EI San MartinCaudal Deportivo
17:00LealtadLlanera
17:00LenenseCondal
17:00MosconiaClub Siero
17:00PravianoGijon Industrial
17:00SD Navarro CFCovadonga
17:00TuillaCD Colunga
17:00AlmudevarCF Illueca
17:00Union Club CearesLlanes
17:00BarbastroBorja
17:00VallobinL'Entregu
17:00FragaTarazona
17:00Barreda BalompieCD Barquereno
17:00BezanaTropezon
17:00GuarnizoAtletico Albericia
17:00AlmagroGuadalajara
17:00Ribamontan al MarTextil Escudo
17:00Atl. IbanesAlbacete B
17:00SelayaSolares
17:00AzuquecaVillacanas
17:00Siete VillasLaredo
17:00ConquenseCiudad Real
17:00TorinaUD Samano
17:00IllescasQuintanar
17:00TorrelavegaCayon
17:00La SolanaSocuellamos
17:00Union Montanesa EscobedoRacing Santander B
17:00MadridejosTorrijos
17:00VimenorUC Cartes
17:00PedronerasLa Roda
17:00TaranconAlmansa
17:00ToledoPuertollano C.F.
17:00AriznabarraSD Deusto
17:00BalmasedaBasconia
17:00DurangoPasaia
17:00GernikaUrduliz
17:00Lagun OnakSantuxu
17:00San IgnacioPortugalete
17:00SanturtziReal Sociedad C
17:00SestaoBeasain
17:00SomorrostroSodupe
17:00Tolosa FCCD Vitoria
17:00Sant AndreuPobla Mafumet
17:00AceroSaguntino
17:00CrevillenteElche CF Ilicitano B
17:00EldenseSilla CF
17:00Hercules BAlcoyano
17:00JoveAlzira
17:00Novelda CFAtzeneta
17:00Olimpic XativaCF Intercity
17:00PaternaRoda
17:00VilamarxantRecambios Colon
17:00Villarreal CBeniganim
17:00AD TorrejonUnion Adarve
17:00Alcorcon BCD Mostoles
17:00Atletico PintoParla
17:00El AlamoPozuelo de Alarcon
17:00NavalcarneroFlat Earth
17:00Rayo Vallecano BAlcobendas
17:00RSD AlcalaLeganes B
17:00San FernandoMoratalaz
17:00Trival ValderasSanta Ana
17:00Villaverde San AndresCarabanchel
17:00Atl. AstorgaLa Baneza
17:00BecerrilCristo Atletico
17:00Burgos PromesasAtl. Tordesillas
17:00G. SegovianaSalamanca B
17:00Leonesa BBembibre
17:00Mirandes BLa Virgen
17:00Numancia BBupolsa
17:00Real AvilaSanta Marta Tormes
17:00Real Burgos CFArandina
17:00ZamoraLa Granja
17:00AlhaurinLoja
17:00Atletico de PorcunaMaracena
17:00CD TorreperogilHuetor Vega
17:00CP AlmeriaAntequera
17:00El EjidoTorredonjimeno
17:00El PaloLinares

Tercera Division: Group 6

spain - 2019/2020

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Alcoyano 9900192+1727 WWWWW
2 Alzira 953194+518 LWWDW
3 Elche II 9441103+716 LDDDW
4 Intercity 9441117+416 WWDLD
5 Novelda 95131012-216 WLWDW
6 Villarreal III 9432157+815 LDLDW
7 Hercules II 9432137+615 WLDLD
8 Jove Espanol 94231110+114 WWLWD
9 Saguntino 9333119+212 LDLDW
10 Roda 93331315-212 WDWDL
11 Crevillente 9333813-512 WWLDL
12 Eldense 93241111+011 LLDDL
13 Olimpic Xativa 9324810-211 WLWWD
14 Acero 924379-210 LWWDD
15 RC Catarroja 9315813-510 WDWLL
16 Atzeneta 9225810-28 LWLWL
17 Paterna 922558-38 WDLLD
18 Beniganim 9216720-137 LLLWW
19 Silla 9126511-65 LLLLD
20 Vilamarxant 9117917-84 LLWLL
HomeScoreAway
2019-10-19
FTAtzeneta[1 : 2]Paterna
FTSaguntino[1 : 2]Novelda
FTRoda[3 : 1]Vilamarxant
FTBenigànim[1 : 3]Hércules II
advertisement